הדפסה
 יכול להיות שנתקלתם פעמים רבות במונח עין עצלה או שהכרתם אדם שהייתה לו עין עצלה. איך באמת מזהים את התופעה הזו? ומה בכלל מבדיל עין עצלה מעין שיש לה קוצר ראיה או רוחק ראיה? על מנת להבין את המונח עין עצלה, נחזור רגע לשורשי ההתפתחות שלנו עצמנו, ונבין כמה דברים על הראיה שלנו.

העין שלנו מתפתחת לאין שיעור בחודשי החיים הראשונים שלנו. תינוק נולד כמעט עיוור, ולאחר חצי שנה הוא כבר מבדיל בין צבעים, גדלים, גבהים ומרחקים, ולמעשה יש לו ראיה תלת ממדית מושלמת. אולם יש מצב שבו אחת העיניים פוזלות, או לחילופין יש בה תופעה של קוצר ראיה או רוחק ראיה. לעתים בשתי העיניים יש תופעות כאלו, אולם בכל אופן יש הפרש במספרים בין שתי העיניים. המוח קולט שאחת העניים לא רואה היטב, ולכן מתעלם במכוון מהתמונה שמגיע משם (כביכול מדובר במנגנון הגנה, בכדי שנסמוך יותר על העין החזקה שלנו במקום על החלשה). אז איך כל זה קשור לתופעה של עין עצלה?
 
111111111111111111111111111111 

להתמודד עם עין עצלה
לאחר מספר חודשים או אפילו שנים אותו אדם ישים משקפיים. אולם להפתעתו, הוא יגלה שבאחת העיניים, הראייה עדיין לא מושלמת וממוקדת - זה המצב של עין עצלה. מצב שבו המוח התעלם לאורך זמן מהקלט שמגיע מהעין, כך שגם לאחר שאנחנו שמים משקפיים - הראייה עודנה מטושטשת. אז מה עושים עם מצב של עין עצלה? האם נשארים אתה לאורך כל החיים?

היום יש פתרונות. בעבר, כל המומחים המליצו לטפל במצב של עין עצלה בגיל כמה שיותר מוקדם. ההמלצה הזו עדיין עומדת בעינה, שכן ככל שהמטופל צעיר יותר - כך העין יותר נוחה לטיפול. עד לגילאי 9-10 אפשר לטפל בתופעת עין עצלה באמצעות משקפיים ורטיות, וכך להכריח את העין החלשה לעבוד לבדה, ואת המוח לקלוט ולעבד את המידע שמגיע ממנה. החל מגילאי העשרה, הטיפול בהופעה של עין עצלה הוא קצת יותר מורכב, אבל בהחלט אפשרי! כל זאת הודות לשיטת הנוירווויז'ן. 

ניורוויז'ן במרפאת "עיניים"
אם גם אתם רוצים לעבור את טיפול הנוירוויז'ן לטיפול בעין עצלה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות למרפאת עיניים! במרפאה שלנו אנחנו בוחנים כל מצב של עין עצלה, וכך יודעים לבנות את התכנית המושלמת עבורכם. שיטת הנוירווויז'ן בעצם מותאמת לכל עין עצלה ספציפית. במצב זה מקרינים לעין רצף של תמונות מיוחדות. המערכת "לומדת" לזהות את הנחקר והיא מחוברת לשרתים של מכון "עיניים". כך אנחנו במכון יודעים להעביר אתכם לשלבים מתקדמים יותר של טיפול בהופעת עין עצלה.

עין עצלה היא לא מצב שאתם חייבים להמשיך לחיות אתו. פנו עוד היום למרפאת "עניים", ואנחנו נתאים לכם תכנית ייחודית לטיפול בכל מצב של עין עצלה.